Przydatne podczas montażu obejmy montażowe

Używane w różnego rodzaju sytuacjach, pomagają w łączeniu różnych elementów typu rury, zapewniając instalacją stabilność. Ułatwiają pracę i posiadają wszechstronne zastosowanie. Opaski to wyposażenie różnego rodzaju specjalistów.

Obejmy – pomoc montażysty

obejmy montażoweWszechstronne zastosowanie opasek podczas montażu końcówek okrągłych, pozwala na ich różnorodne zastosowanie, w zależności od potrzeb. Obejmy montażowe, dostępne w wielu rozmiarach, ocynkowane bądź pokryte warstwą kwasoodporną, to standardowe i uniwersalne narzędzie pomocnicze w przypadku różnorakich instalacji. Stosowane podczas montażu instalacji gazowych, wentylacyjnych, czy wodnych, swoje zastosowanie mają również w branży motoryzacyjnej, czy ogólnobudowlanej. Duża siła ścisku, dzięki systemowi łączącemu opartemu na wkrętach, pozwalają na stabilną instalację konstrukcji oraz pełną kontrolę nad siłą uścisku w miejscu łączenia. Przydatne i chętnie stosowane przez różnego rodzaju specjalistów, stanowią obowiązkowy element wyposażenia wielu profesjonalnych serwisów. Produkt przydatny również w mniejszych naprawach domowych, gdy doszło do rozszczelnienia rur wodnych. Elastyczny i podatny na odginanie materiał, użyty podczas produkcji, pozwala na łatwy montaż oraz precyzyjne umieszczenie opaski. Wszelkiego rodzaju układy wydechowe i inne systemy wmontowane w pojazdy i maszyny przemysłowe, korzystają z opasek montażowych, jako produktu trwałego. Dzięki systemowi śrubek montujących, istnieje możliwość wielokrotnego wykorzystania opaski.

Powszechnie stosowane, łatwe w montażu, ułatwiają pracę oraz pozwalają na dopasowanie odpowiedniej siły uścisku w miejscu łączenia. Różnego rodzaju instalacje, w których stosowane są zakończenia okrągłe, korzystają z opasek montażowych, jako produktu świetnie pełniącego swoją rolę.