Przygotowuję wesele dla przyjaciółki

Od małego bardzo podobało mi się organizowanie różnego typu imprez. Bardzo nie lubiłam siedzieć w jednym miejscu. Lubiłam być aktywna i doceniam fakt, że udało mi się połączyć zainteresowania z obecną pracą zawodową. Jestem organizatorką imprez. Współpracuję z klientami indywidualnymi a także z firmami.

Poszukuję sali na wesele dla znajomych

sala bankietowa kaliszBardzo dobrze zarabiam i realizuję się zawodowo. Mogę śmiało powiedzieć, że moja praca jest dla mnie pasją. Nie wyobrażam sobie żeby robić coś innego. Moja przyjaciółka bierze ślub i sama zaproponowałam jej, że zorganizuję jej wesele, którego nigdy nie zapomni.  Jestem w tej branży najlepsza więc moja przyjaciółka na pewno tego nie pożałuje. Dodatkowo za poszukiwania sali bankietowej i organizację całego wesela, które odbędzie się w Kaliszu moja przyjaciółka nie będzie musiała nic płacić. Patrycja bardzo się ucieszyła z mojej propozycji. Nie chciała mnie angażować bo wiedziała, że mam sporo zleceń. Jednak gdy jej zaproponowałam to nie mogła mi odmówić takiej pomocy. Organizacja wesel to dla mnie sama przyjemność. Cieszę się, że będę mogła jej pomóc. Jestem teraz w trakcie przygotowywania konferencji, która odbędzie się za tydzień w Kaliszu. Współpracuje z ważnym klientem. jak tylko skończę to zlecenie od razu zabieram się za organizację wesela dla przyjaciółki. Sala bankietowa, której będę szukać musi mieć klimatyzację a także musi być ładnie urządzona.

Współpraca z klientem biznesowym dobiegła końca. Mogę skupić się na weselu mojej przyjaciółki. Postaram się jej przygotować najlepsze wesele na którym była. Goście muszą być zadowoleni ale najważniejsza jest dla mnie para młoda. To ich opinia jest dla mnie najważniejsza. Wesele zazwyczaj ma się raz w życiu i musi być niezwykłe i idealne pod każdym względem.

Więcej informacji http://hotelwolica.pl