Przypinki dla maluchów na święta

Mikołajki, Boże Narodzenie i Wielkanoc to święta, które uwielbiają wszystkie dzieci. Zazwyczaj głównie z powodu otrzymywanych prezentów, umieszczanych w wyczyszczonych butach, pod choinką, lub w ogródku.

Przypinki są kolorowe

przypinkiDla nich to magiczny czas, który chcą spędzić razem ze swoimi rodzinami. Rodzice zawsze wiedzą co kupić swojemu dziecku. Wiedza jakie reklamy oglądają, w co się bawią, jakie zabawki spodobały się im u kolegów. Problem pojawia się zawsze na świętach klasowych, zazwyczaj urządzanych dzień przed wolnym okresem świątecznym. W końcu każde dziecko ma inny gust, więc poza czekoladą i innymi słodyczami ciężko jest znaleźć coś, co zadowoli każdego. Rozwiązaniem mogą być kolorowe przypinki. Takie przypinki mogą mieć nadruk kotków, piesków, postaci z filmów animowanych, ich imiona, czy jakiś neutralny wzór, na przykład kwiatek. Taki mały drobiazg jest tani, co tez jest ważne przy kupowaniu takich prezentów, gdzie nie każdego stać na coś drogiego, a jego wykonanie jest proste. Poza tym, możemy wykorzystać fotomagnesy ze zdjęciem klasowym lub zdjęciami dzieci z ich przyjaciółmi lub rodzinami, które potem dzieci przywieszą sobie na lodówkę. Droższym prezentem byłby kubek ze zdjęciem, więc być może to alternatywa dla starszych dzieci lub kiedy mamy więcej środków finansowych na zakup prezentów.

Do takiego kubka możemy wsadzić słodycze lub małą maskotkę, czy zestaw akcesoriów szkolnych, na przykład kolorowe kredki, brokatowe długopisy, czy pędzelki do farb. Taki prezent na pewno ucieszy każdego malucha.