Regały magazynowe najwyższej jakości

Proponowane przez naszą firmę regały wyróżniają się stabilnością oraz solidnością wykonania. Oferowane regały magazynowe są bardzo uniwersalne i wszechstronne. Z powodzeniem pomieszczą nawet najcięższy i największy ładunek.

Jakie regały warto kupić?

Wózki sklepowe, wyposażenia sklepówRegały półkowe są doskonałej jakości. Ponadto znajdują się w bardzo atrakcyjnej cenie. Przeszły również odpowiedni testy nośności. Dlatego spełniają wszelkie, obowiązujące aktualnie normy i wymagania prawne. Wzbogacone zostały półki ze specjalną płytą typu HDF. Ponadto wyposażone zostały w nowoczesny i przydatny system wciskowo-zatrzaskowy, który umożliwia łatwy i wygodny montaż i demontaż. Kompleksowe wyposażenie magazynów, garażów, archiwów oraz piwnic powinno zawierać tego typu regały. W zależności od nośności półki możemy wyróżnić następujące rodzaje regałów półkowych: light, duty, strong oraz heavy. Taka nośność, w zależności od wybranego typu może wynosić, nawet do 400 kg. Regały metalowe typu light stanowią wersję ekonomiczną. Sprawdzą się idealnie, gdy klient potrzebuje solidnego regału w przystępnej cenie. Ta wersja charakteryzuje się brakiem wspornika pod półkami regału. Z kolei regały typu heavy charakteryzują się idealnymi parametrami i bardzo przystępną ceną. Posiadają aż po 4 wsporniki, które znajdują się pod każdą z półek. Natomiast regały w wersji duty kierowane są do klientów, którzy poszukują regałów o podwyższonej nośności, dobrych parametrach i w atrakcyjnej cenie.

Wyposażona w jeden wspornik pod każdą z pólek. Z kolei regały typu strong cechują się dużą nośnością i dwoma wspornikami pod każdą z półek.