żaluzje

Remont i żaluzje okienne

Remont pokoju od podstaw zależy przede wszystkim rozpocząć od zdjęcia starej tapety. Żeby to zrobić trzeba albo zakupić specjalny do tego płyn i wtedy tapety bardzo łatwo schodzą albo po prostu namoczyć tapety wodą lub wodą z octem i wtedy też tapety łatwo odejdą od ściany.

Żaluzje to dobre rozwiazanie

żaluzjeKiedy już to zrobimy należy poczekać aż ściany wyschną. Dopiero wtedy możemy rozpocząć łatanie ścian, gruntowanie całej powierzchni, a na końcu dopiero możemy się zabrać za malowanie. Kiedy już wszystko przeschnie możemy pomalować jeszcze raz. Wtedy możemy położyć podłogę. Warto się dobrze zastanowić czy to gumolit, czy podłogę drewnianą, a może panele. Wybór jest duży. Kiedy już to ogarniemy, zostaje nam kwestia wyposażenia. Jeśli mamy drewniane okna, można pomyśleć żeby założyć plisy. Będą się dobrze komponować także rolety. Jeśli mamy plastiki wszystko będzie dobrze wyglądać, ale myślę, że rolety najlepiej. Dobrym rozwiązaniem są tez stylowe żaluzje okienne ze Szczecina. Duży ich wybór ma Szczecin i Kołobrzeg. Następnie wybieramy jakąś lampę. Kiedy już mamy oświetlone i przyjemne wnętrze, warto kupić pasujące meble i przytulny dywanik. Stolik na kawę, czy fotele. Dodatkowo mały stolik z dwoma krzesłami na śniadanie. A reszta to kwestia gustu.

Przydadzą się też półeczki na książki, małe lampki, które wieczorem oświetlą pokój. Pokój jest już gotowy. Teraz można go fotografować i wstawiać zdjęcia do sieci, może ktoś podpowie czego jeszcze brakuje, a na pewno większość dopatrzy się czegoś. Możemy też liczyć na to, że ludzie docenią naszą pracę przy remoncie.