Sale na uroczystość chrzcin

Prowadzę o bardzo dawna sieć małych reasekuracji, w tym jedną bardzo dużą. Są one rozsiane po wielu zakątkach Polski. Razem celuję w małe i większe miasteczka, chociaż mam także kilka punktów zlokalizowanych na terenach wiejskich. Firmę gastronomiczną prowadzę od około dwudziestu siedmiu lat. Jest to biznes rodzinny, który przekazuje sobie z pokolenia na pokolenia.

Wynajmuje salę na okoliczności chrzcin i podobne

sala na chrzciny krakówMyślę, że miałam decydujący wpływ w rozwój naszej firmy. Zmieniłam politykę naszej działalności gospodarczej. Postanowiłam, iż będę wynajmować salę. Celujemy w najmłodszych, czyli głównie są to sala na chrzciny kraków i okolice. Kraków to miasto, w którym mieszkam i mam najwięcej punktów restauracyjnych. Tutaj też mamy najwięcej zamówień na imprezy typu chrzciny. Czasem są to także komunie oraz wesela i śluby, a niekiedy stypy. Wystrój w każdej restauracji jest bardzo podobny, w tylu nowoczesnym połączonym ze style skandynawskim. Posiadamy specjalne zestawy menu na imprezy okolicznościowe, goście mają do wyboru spośród sześciu zestawów, gdzie trzy są przeznaczone dla wegetarian. Dodatkowo jest możliwość zaproponowania własnego zestawu. Może dobierać również ekstra dodatki, jak na przykład alkohol, czy dodatkowe przekąski słone albo słodkie. Do wyboru mamy także jedną spośród kilku sal. Różnią się one wielkości oraz pewnymi elementami, na przykład stołami, jedne są okrągłe inne kwadratowe, bądź prostokątne. Mamy w restauracjach dużo atrakcji dla dzieci, ponieważ imprezy są skierowane na te z ich udziałem.

Generalnie nasze imprezy-chrzciny są bardzo rozchwytywane. Zawsze mamy komplet terminów z rocznym, czy też dwuletnim wyprzedzeniem w poszczególnych restauracjach. Wynajmowanie sali na chrzciny było bardzo dobrym ruchem z mojej strony.