Skuteczne treningi personalne w Krakowie

Moja teściowa podobno od dziecka była sobą otyłą. Także całe swoje życie miała problem z wagą. Jednak problem tern nie był cały czas taki sam. Ja sama bowiem pamiętam, że teściowa czasem starała się schudnąć i przez jakiś czas jej to wychodziło.

Teściowa chodzi na indywidualne treningi personalne

indywidualne treningi personalne w KrakowieJednak nie udawało jej się utrzymywać niższej wagi i zawsze szybko wracała do starych nawyków. Mówiła, że po prostu inaczej nie potrafi. Jakoś za bardzo to chyba nikomu nie przeszkadzało. Do czasu gdy zaczęły się problemy ze zdrowiem. Teściowa bardzo się przestraszyła i postanowiła, że teraz to już musi coś zrobić. Dlatego też zapisała się indywidualne treningi personalne w Krakowie bo tylko połączenie diety i ćwiczeń może dać dobre efekty. Teściowa gdy zaczęła chodzić na te te treningi początkowo nie była zachwycona. Twierdziła, że bardzo szybko się męczy i nie daje rady. Jednak trener ciągle motywował ją do tego żeby jednak ćwiczyła. I tak z każdym treningiem szło jej coraz lepiej. Teściowa równocześnie przestrzegała także diety. Bardzo szybko było widać pierwsze efekty. Bo jednak gdy waga jest tak duża to dosyć szybko zaczyna spadać. Już po miesiącu widać było że teściowa wygląda inaczej i nawet inaczej się porusza. Teraz wejście po schodach to nie było dla niej żadne wyzwanie. Zresztą trener zalecił jej oprócz ćwiczeń dużo spacerować i jeździć na rowerze. I tak teściowa robi. Ja zauważyłam, że po tych treningach zaczęła się teściowej nawet zmieniać cera.

Na pewno teraz wygląda na dużo młodszą i zdrowszą osobę. Trener co jakiś czas zmienia ten trening by ćwiczenia były jak najbardziej skuteczne. Po prostu czym teściowa jest bardziej sprana i szczuplejsza to może robić coraz to bardziej zaawansowane ćwiczenia. Ona teraz bardzo lubi te treningi.