Sprzedaję pasy transportowe i zawiesia

 

Nie wyglądam na osobę, która jest zafascynowana dużymi maszynami, a jednak. Z powodu swojej pasji znalazłam pracę z sklepie sprzedającym pasy zawiesia i na co dzień zajmuję się obsługą klienta i doradzam w wyborze.

Pomagam wybrać zawiesia pasowe

najlepsze pasy zawiesiaNasi klienci to głównie mężczyźni i początkowo dziwnie na mnie patrzyli, ale potem przywykli. Wiedzą już, że znam się na swojej pracy i potrafię im dobrze doradzić. Moją specjalnością jest transport wielkogabarytowy. Uważam, że to naprawdę niesamowita dziedzina! W swojej pracy staram się doradzać klientom z firm transportowych i budowlanych, którzy szukają odpowiednich pasów transportowych i zawiesi. Coraz częściej są one potrzebne do transportu najróżniejszych towarów. Doradzając biorę pod uwagę nie tylko potrzebną nośność, ale także inne parametry, tak aby wybrać najlepsze pasy zawiesia do każdego zadania. W zależności od takich czynników jak temperatura, ryzyko ognia, obecność kwasów, zasad, tłuszczy czy benzyny, konieczne może być zastosowanie innych pasów. Nie jest to wcale wymysł producenta, a kwestia bezpieczeństwa. Uszkodzony zasadowymi substancjami pas będzie miał o wiele niższą wytrzymałość niż nowy pas, a to może się bardzo źle skończyć. Dlatego uczulam klientów, żeby zawsze zwracali na to uwagę i pilnowali stanu technicznego swoich zawiesi. Nie mogą używać jednego zawiesia w różnych sytuacjach i zawsze powinni mieć nowy pas w zapasie. Bardzo ważne jest też, żeby realnie oceniać, jaka nośność jest potrzebna do każdej sytuacji i mieć na uwadze, że starszy czy lekko podniszczony pas może mieć niższą.

Jak na razie zawsze udawało mi się dobrze doradzić, z czego jestem bardzo zadowolona, bo zawiesia i bezpieczeństwo przy transporcie to bardzo ważne kwestie. Klienci już wiedzą, że mogą zaufać mojemu osądowi i sami przychodzą mnie pytać o radę.