Stare zasuwy na budowie

Wraz z moim mężem zakończyliśmy właśnie budowę domu. Od dawna marzyliśmy o jego postawieniu, więc wreszcie nasze marzenia się spełniły. Dookoła domu mieliśmy także piękny ogród, choć wiadomo, ze na razie roślinki są niewielkie i dopiero za kilka lat będzie on wyglądał tak jak należy.

Niepotrzebne zasuwy leżały na podłodze

ZasuwyPozostały tam drobne rzeczy do załatwienia, takie jak dokończenie umeblowania sypialni i pokoju dziennego, zamontowanie drzwi. Zawiasy do nich już mamy, meble zamówione, tylko czekamy na ich transport ze sklepu. Konieczne będą także generalne porządki po tym wszystkim. Staramy się na bieżąco wszystko porządkować, ale i tak wszędzie jest kurz, pył, walają się niepotrzebne zasuwy, pędzle malarskie, czy śrubki i gwoździki. Trzeba było jeszcze wykonać jedną rzecz w ogrodzie, a mianowicie altankę. Wspólnie wraz z mężem uznaliśmy, że taka altanka będzie dla nas lepsza, niż taras. Altana będzie wykonana z drewna, a taki taras nie wygląda najlepiej, poza tym, nie pasował by do naszego domu. Altana kwalifikuje się jako część ogrodu, więc drewno do niego pasuje. Kupiliśmy już łączniki budowlane i deski, żeby fachowiec wykonał taką altankę jaką chcieliśmy. Jest to droższa opcja niż kupienie gotowego wyboru w sklepie ogrodniczym, ale przynajmniej będzie idealne, takie jak chcemy.

Teraz możemy cieszyć się pieką altanką w ogrodzie, gdzie możemy schować się przed deszczem i słońcem, nie tak jak na tarasie. Nasza decyzja była bardzo dobra, a nawet jeśli altankę trzeba konserwować to nam to nie przeszkadza.