renowacja felg

Stłuczka i skuteczna renowacja felg

Moja koleżanka ostatnio jechała na śląsk służbowo. Jechała swoim prywatnym samochodem. W sumie zawsze była niezwykle ostrożnym kierowcom. Jednak podczas tej podróży miała stłuczkę. I to stłuczkę właśnie z jej winy.

Renowacja felg była potrzebna

renowacja felg Zmieniając pas ruchu nie zauważyła w lusterku nadjeżdżającego samochodu. Było to tak zwane martwe pole. W sumie pierwszy raz się spotkała z czymś takim. Stłuczka ta nie była przy dużej prędkości także i straty samochodów nie były poważne. Koleżanka uderzyła tyłem samochodu w przód pewnego pana. Koleżanka była zdenerwowana i roztrzęsiona, jednak cieszyła się bardzo, że nic nikomu się nie stało. Cieszyła się, że jechała z tak małą prędkością. Pan w sumie nie zmartwił się zbytnio tym co się stało. Nawet można powiedzieć, że się ucieszył. Liczył bowiem na dość duże pieniądze od ubezpieczyciela. Koleżanka natomiast na pewno musiała zrobić malowanie proszkowe zderzaka. Przy okazji stwierdziła, że zrobi piaskowanie podwozia. Także skuteczna renowacja felg-gliwice była niezbędna.Spisali oświadczenie dla ubezpieczyciela. Pan był przygotowany i posiadał takie w samochodzie. Koleżanka nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkała dlatego to ich spisywanie bardzo długo trwało. Cały czas myślała o tym, że musi poinformować męża o tym co się stało.

A samochód był jego oczkiem w głowie. Znał każdą najmniejszą ryskę, która się pojawiła na nim i nie wybaczy jej tego co zrobiła. Bała się także, że przez tą stłuczkę spóźni się do siedziby firmy. Myślała tylko o tym dlaczego nie potrafi cofnąć czasu .