Syn wyjeżdżający na studia i przeprowadzki

Mój najstarszy syn w tym roku zamierza wyjechać na studia i to bardzo daleko bo aż do Krakowa. Bardzo mi z tego powodu przykro. Oznacza to, że nie będzie już dłużej dzieckiem i stanie się całkowicie dorosły. Wiem, że muszę się z tym pogodzić, taka jest kolej rzeczy, jednak przyzwyczaiłam się już do obecnej sytuacji.

Zakupy i przebieg przeprowadzki

przeprowadzkiJednak pamiętam swój moment przeprowadzki na studia. Był to najważniejszy moment w moim młodzieńczym życiu. Od tej pory wszystko się już bardzo szybko zmieniało. Studia minęły jak jeden dzień. Ja dostałam pracę, wyszłam za mąż i teraz mój syn zamierza wyjechać na studia. Jest to bardzo melancholijny moment, jednak postanowiłam go świętować i nie sprawiać przykrości synowi. Zabrałam więc go na zakupy. Kupiliśmy wszystko potrzebne do studenckiej kuchni, a także sypialni. Było on bardzo podekscytowany tym wszystkim zupełnie jak ja gdy byłam w jego wieku. Wynajęliśmy więc mu tanie przeprowadzki i ruszył do Krakowa. Mam nadzieję, że ta przygoda będzie mu się podobać tak samo jak mi się podobała. Może dzięki temu stanie się samodzielny i znajdzie tak jak ja miłość swojego życia.

Zobaczymy co go czeka mam tylko nadzieje, że dobrze wybrał kierunek studiów i znajdzie bez problemu pracę w swoim zawodzie. Wiele osób w jego wieku ma poważne problemy ze znalezieniem dobrze płatnej pracy nawet jeśli skończyli kilka kierunków i są dobrze przygotowani do zawodu. Oby jego studia naprawdę przygotowały go do życia w dorosłym świecie.