Szafa dopasowana do mieszkania

Przeprowadzając się do kawalerki nie sądziłam, że aż tyle będę miała problemów ze zmieszczeniem wszystkich, niezbędnych mi rzeczy. Pomimo tego, że moje mieszkanie ma dosyć spory metraż to jednak nieświadomie w dosyć szybkim tempie niestety udało mi się je zagracić. Problem na szczęście rozwiązał się sam, kiedy kupiłam szafę robioną na zamówienie.

Idealna szafa dla każdego

szafy na wymiar poznańDwa lata temu przeprowadziłam się do pięknej kawalerki, którą udało mi się zakupić po okazyjnej cenie. Z tego też względu postanowiłam zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na jej umeblowanie. Stawiałam na minimalizm, aby nie zagracić mojego mieszkania, bo choć metraż mam całkiem pokaźny, jak na kawalerkę to właśnie chciałam zachować tę przestrzenność w mieszkaniu. O ile z meblami nie miałam najmniejszego problemu o tyle ze sprzętem domowym oraz ubraniami już tak. Nie mogłam pomieścić się do komody, a stojący na wierzchu odkurzacz, czy deska do prasowania bardzo mnie denerwowały. Szukając jakiejś alternatywy dla komody znalazłam piękne szafy na wymiar Poznań ma sporo sklepów, także tych internetowych w których bez wychodzenia z domu możemy zamówić nowoczesną szafę, która nie dość, że idealnie wpasuje się w wystrój naszego mieszkania, to jeszcze będzie wykonana w takich rozmiarach, aby nie zająć zbyt wiele miejsca. Szafy na wymiar nazywane także tymi wnękowymi mają tę zaletę, że nie zagracają mieszkania, a dzięki temu, że zajmują miejsce od podłogi do sufitu pomieścimy w nich znacznie więcej, niż mieści się w tradycyjnej szafie.

Moja nowa szafa całkowicie rozwiązała problem z jakim się borykałam. Bez problemu schowałam do niej wszystkie moje ubrania, a jeszcze zostało mnóstwo miejsca na nowe, co bardzo mnie ucieszyło i zmotywowało do zakupów. Ponadto szafa miała także wyznaczone miejsce, aby schować w niej odkurzacz, deskę do prasowania, a nawet i suszarkę. W szafie znalazło się również miejsce na żelazko oraz buty.