Szklarz uratował moje drzwi szklane Wrocław

Pracuję jako dekorator wnętrz. Od zawsze interesowałam się wyposażeniem wnętrz, więc wybór drogi zawodowej był dla mnie oczywisty. W związku z moim wykształceniem i mój dom musiał wyglądać jak najlepiej.

Drzwi szklane z Wrocławia są dobrej jakości

drzwi szklane WrocławWiedziałam, że szkło jest bardzo modnym dodatkiem, więc musiałam mieć dużo szklanych elementów w domu. Na szczęście wiem gdzie we Wrocławiu jest bardzo dobry szklarz, więc nie miałam problemu ze zrobieniem zamówienia. Najważniejsze to dobrej jakości usługi, które będą spełniały wszystkie nasze wymagania, żebyśmy potem nie żałowali podjętej decyzji. Bardzo dobrym rozwiązaniem są kabiny prysznicowe na wymiar, ponieważ dzięki temu możemy idealnie dobrać kabiny prysznicowe do wymiarów naszej łazienki. Możemy zagospodarować na przykład jakąś wnękę, przez co uzyskamy więcej miejsca. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ miałam już gotowy projekt łazienki, i nie chciałam mieć w nim wanny, tylko właśnie kabiny prysznicowe. Do tego miałam jeszcze balustrady szklane na klatce schodowej, zatem wszystko wyglądało idealnie. W końcu jestem architektem wnętrz, zatem wiedziałam co zrobić, żeby wszystko dobrze wyglądało. Chciałam mieć również drzwi szklane między kuchnią, a pokojem dziennym. Miałam już gotowe wymiary, kształt i wzór na nich. Zamontowane były prawidłowo. Jednak przez przypadek mój mąż naprawiając szafkę kuchenną walną młotkiem w drzwi przez co zrobił się pęknięcie. Drzwi szklane wrocław się nie zbiły, bo były przed tym zabezpieczone specjalną powłoką, ale i tak nadawały się do naprawy. Na szczęście szklarz uratował moje drzwi i wszystko wygląda tak jak powinno.

Drzwi zostały szybko naprawione i wstawione, projekt był ukończony, a mąż musi teraz bardziej uważać, żeby znowu nie zepsuć moich drzwi szklanych, żeby znowu nie trzeba było ich naprawiać i oddawać do szklarza.