architekt wnętrz

Szukam pracowni do wystroju wnętrz w budowanym przeze mnie domu

Jestem właścicielem firmy budowlanej i szukam firmy, która pomoże mi w nowym zleceniu. Mam zbudować dom poza Lublinem dla klienta. Dom ma ma być duży. Dostałem projekt, który przygotował architekt. Projekt jest bardzo dobry opracowany.

Potrzebujemy pomocy architekta wnętrz

architekt wnętrzUwzględnia wykorzystanie do budowy same najlepsze materiały. Właściciel nie zamierza oszczędzać na budowie. Dom ma być energooszczędny. Mam zamówić ekologiczne materiały, żeby dom spełniał oczekiwania mojego klienta. Wnętrze domu także ma być z najlepszych materiałów. Postanowiłem poszukać specjalisty, który pomoże mi w zaprojektowaniu wnętrza, który będzie dopasowany do potrzeb klienta. Często współpracuję z pracownią, która ma siedzibę w okolicy mojej firmy. Pracownia aranżacji wnętrz zatrudnia dobrych i profesjonalnych architektów. Architekt wnętrz musi mieć wiedzę teoretyczną i praktyczną. Architekt wnętrz powinien wiedzieć jak wykonywać swoja pracę. Musi umieć wykonywać zlecenia indywidualnie a także w grupie. Aranżacja wnętrz przez zespół z pracowni zawsze był wykonywany na najwyższym poziomie. Projekty wnętrz wykonywane przez nich były ładne. Zawsze byłem zadowolony ze współpracy z nimi. Mam nadzieje, że będą mieli wolne terminy i uda nam się ukończyć moje zlecenie. Dom musi moja firma dopiero zbudować. Zajmie nam to pół roku. Chcę już zaklepać termin w pracowni. Projektowanie wnętrz to ich pasja i to zawsze było widać w każdym zleceniu. Jak się okazało firma, zatrudniła ostatnio nowych pracowników. Architekci będą mogli podpisać ze mną umowę.

Wstępnie ustaliliśmy warunki naszej współpracy. Ja z moją ekipą biorę się za zamawianie ekologicznych materiałów i budowę domu. W sierpniu wchodzi architekt z pracowni żeby urządzać dom. To dla mnie duże zlecenie, wszystko musi być perfekcyjnie.

Więcej informacji o projektowaniu wnętrz na stronie: http://arthouseprojektowanie.pl