Terminale Elo – idealne do prowadzenia sklepów

Jak sami dobrze wiemy w sklepach spotykamy wiele różnych urządzeń. Są to zarówno urządzenia do przechowywania żywności ale też takie, bez których właściciel sklepu nie mógłby w ogóle prowadzić działalności. Mowa tu oczywiście o urządzeniach fiskalnych.

Niektóre terminale są po prostu lepsze od innych

drukarki fiskalne elzabW niniejszym artykule chciałbym przedstawić jedno z nich czyli w tym przypadku terminal dotykowy Elo produkcji Posnet Polska. Wspomniane urządzenie to oczywiście produkt Polski. Występuje w wielu konfiguracjach – zarówno świetnie sprawdzi się w niewielkim sklepie jak i w wielkim hipermarkecie. Terminal Elo to nic innego jak zintegrowany terminal komputerowy. Tego typu urządzenia bardzo dobrze uzupełniają inne urządzenia takie jak kasy fiskalne posnet, drukarki fiskalne elzab czy też posnet thermal hd, elzab d10 w codziennej pracy w sklepie. Wiele osób zastanawia się czy lepiej kupić dedykowany terminal dotykowy czy może komputer all-in-one i przystosować go do pracy w sklepie – jest on po prostu tańszy. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie z tego powodu, że komputery all-in-one nie są przystosowane do ciągłej pracy często po 16 godzin na dobę. Tego typu komputer po roku, max dwóch odmówiłby po prostu posłuszeństwa co mogłoby się dla nas skończyć dodatkowymi kosztami. Jak wiadomo gwarancja dla firm trwa tylko rok a po jej zakończeniu zostalibyśmy z problemem sam na sam. Dlatego też na niektórych urządzeniach dla świętego spokoju nie należy oszczędzać.

Chytry traci dwa razy a przypuszczając, że komputer zepsuje się po roku i kosztował 2 tysiące złotych a terminal Elo wytrzyma co najmniej 5 lat a kosztował przypuśćmy 5 tysięcy złotych to łatwo obliczyć, że na komputery all-in-one wydalibyśmy 10 tysięcy złotych a na terminal Elo raptem 6 tysięcy. Dlatego też nie oszczędzajmy i kupujmy jak najlepszej jakości urządzenia, których użytkowanie się nam po prostu z czasem zwróci.