Ubrania dla otyłych

Wybór stylizacji na daną  okazję nie jest łatwy – szczególnie dla pań. Ilość dostępnych elementów garderoby, które można ze sobą połączyć, przyprawia o zawrót głowy. Świat mody nie jest lekki – szybko zmieniające się i powracające trendy tylko pozornie ułatwiają skomponowanie stylizacji. Ale czy tylko panie mają takie problemy?

Odzież męska plus size

koszule męskie dla otyłychMężczyźni też nie mają łatwo. Bardzo chciałoby się powiedzieć, że nie ma żadnego problemu w dobraniu góry do dołu. Zero dodatków, biżuterii czy dodatkowych elementów ozdobnych. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Panowie, a szczególnie tacy z nadprogramowymi kilogramami, też mają niemałe kłopoty z ubraniami. Damskie sklepy odzieżowe plus size są coraz popularniejsze, natomiast męskie jest jeszcze trudno znaleźć. Z pomocą przychodzą sklepy internetowe. Koszule męskie dla otyłych, spodnie, t-shirty czy marynarki można znaleźć podczas zakupów online. Kupując na przykład koszule, warto pamiętać, jakie wzory optycznie wyszczuplą sylwetkę z dużym brzuszkiem. Należy unikać wszelkich ozdób, które są umieszczone poziomo. Pionowe pasy będą świetnym rozwiązaniem – oko automatycznie będzie wydłużało tułów. Spodnie dla otyłych panów w sklepach internetowych są skrojone na każdy rozmiar oraz są wykonane z różnych materiałów – od jeansów po eleganckie spodnie od garniturów.

Osoby otyłe zawsze miały problemy w sklepach z odzieżą. Niekiedy największe rozmiary nie były wystarczające, ale to już przeszłość. W galeriach handlowych otwierają się stoiska ze specjalną odzieżą w dużych rozmiarach, takich jak trzy lub nawet cztery X – L. Można skorzystać też z porad stylistów, którzy pomogą, podpowiedzą w czym dobrze wyglądamy oraz jakich wzorów czy materiałów szczególnie unikać, by wyglądać schludnie i odwrócić wzrok od dodatkowych kilogramów.