Udział w szkoleniu z ochrony danych osobowych

Pracowałem w firmie telemarketingowej, która w branży działała od wielu lat i osiągała ogromne zyski. Praca dla tak dużego przedsiębiorcy dawała mi gwarancję bezpieczeństwa i stabilności. Świetnie sobie radziłem jako sprzedawca i nie raz osiągałem najlepszy w firmie wynik.

Zdobycie wiedzy na temat ochrony danych osobowych 

ochrona danych osobowych szkolenieOstatnio w życie weszły nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, jednak ja w tym temacie nie byłem szkolony, a zależało mi na zdobyciu takiej wiedzy. Doskonale wiedziałem jak ważną rolę w każdej firmie odgrywała ochrona danych osobowych szkolenie więc było mi potrzebne. Sam zgłosiłem się do swojego pracodawcy i oczywiście przygotowałem sobie uzasadnienie, dlaczego powinien zrobić ze mną takie szkolenie. Przy okazji dowiedziałem się, że wszyscy pracownicy je odbędą, więc mogłem być spokojny. Na szkoleniu miałem poznać jak zarządzać danymi możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Dodatkowo dzięki szkoleniu miałem wiedzieć w jaki sposób dodatkowo chronić dane osób, którymi firma, w której pracowałem dysponowała. Ważną sprawą była również umiejętność zabezpieczenia danych osobowych przed ich utratą, bądź ewentualnym wyciekiem. Cieszył mnie fakt, że zdobędę tę wiedzę i będę potrafił zarządzać danymi wszystkich klientów, którzy korzystają z usług firmy. Szkolenie prowadził inspektor z ogromną wiedzą, którą potrafił przekazać we właściwy sposób. Odpowiednia ochrona danych osobowych była sprawą najważniejszą dla każdej firmy takiej jak moja.

Potrafiłem odpowiednią zarządzać grupą pracowników i przekazać im wiedzę na temat skutecznej sprzedaży. Dzięki temu cały mój zespół zaczął lepiej pracować i był wiodącym liderem w całej firmie. Naturalnie miało to też ogromny wpływ na wysokość moich zarobków.