Unikatowe repliki legitymacji studenckich

Jestem osobą, która hobbystycznie kolekcjonuje legitymacje studenckie. Jest to bardzo zabawna procedura, ponieważ wraz ze znajomymi co jakiś czas wymyślamy sobie jakiś fikcyjny kierunek studiów, związanych z aktualnymi planami. Przykładowo, gdy postanowiliśmy podróżować, zakupiliśmy repliki legitymacji z kierunku turystyki.

Kolekcjonerska legitymacja studencka zabawnym gadżetem

unikatowa kolekcjonerska legitymacja studenckaBardzo ważna dla nas była unikatowa kolekcjonerska legitymacja studencka. Była to legitymacja, będąca wierną repliką oryginalnej. Dodatkowo posiadała ona miejsca na hologramy. Tutaj właśnie pojawiał się cały plan. Miejsc na hologramy było dwanaście (tak, jak na klasycznej legitymacji studenckiej) każdy z nas musiał więc odbyć dwanaście podróży. Jako, że można było dokupić hologramy u producenta, po odwiedzeniu kolejnego miejsca doklejany był kolejny hologram. Legitymacja wyglądała naprawdę profesjonalnie, dlatego bardzo cieszyliśmy się z naszego wymyślonego kierunku studiów. Dodatkowo każdy z nas zawsze posiadał legitymację przy sobie, mogę więc zaświadczyć, jak bardzo jest trwała. Podczas kilku lat, które zajęło nam zgromadzenie wszystkich hologramów nie uległa zniszczeniu, dlatego stwierdzam, że jest to replika najwyższej jakości. Dodatkowo za wielki plus uważam możliwość dokupienia bez żadnego problemu hologramów, pasujących do legitymacji. Wszystko jest dostępne w niewygórowanych cenach, więc uważam to za super pomysł.

Decydując się na zakup kolekcjonerskich legitymacji studenckich, chcieliśmy wraz ze znajomymi urozmaicić nasze pasje. Okazało się to doskonałym sposobem na zaznaczanie poprzez doklejanych hologramów kolejnych zrealizowanych celów. Wszystko jest wykonane w profesjonalny sposób, a ich jakość jest najwyższa. W połączeniu z niską ceną, czyni to z nich gadżet idealny.