detektyw

Usługi detektywistyczne i mój syn

Zawsze chciałam, aby moje dzieci były w swoim życiu kimś. Nie wiedziałam do końca, jaką bym sobie dla nich życzyła przyszłość. Wiedziałam natomiast, że będę je wspierać we wszystkim, czegokolwiek by nie wybrały.

Usługi detektywistyczne pomagają w różnych sytuacjach

detektywTaka jest przecież rola matki. Miałam też nadzieję, że będą ambitne i nie będą tylko żerować na pracy innych. To im jednak raczej nie groziło, bo od dziecka były bardzo mądre i chętne do rozwoju. Jeden z moich synów postanowił, że zostanie detektywem. Zawsze miał głowę do łamigłówek. Wiedziałam więc, że może się sprawdzić w takiej pracy. Detektyw mógł być z niego naprawdę dobry. Mimo wszystko jednak nie wiedziałam, jak sobie poradzi z obciążeniem psychicznym, jakie mogło stanowić dla niego stykanie się z tak dużą ilością przykrych spraw. Co prawda, miałam wrażenie, że jest on dość odporny. Kiedy jeszcze chodził do szkoły na Śląsku, nieszczególnie przejmował się negatywnymi informacjami, mimo iż żyliśmy w takim otoczeniu, że co chwilę słyszało się o jakichś przestępstwach. Miałam też nadzieję, że jako detektyw nie będzie miał aż takiej ilości tego typu spraw. Wolałam, żeby zajmował się na przykład zdradami małżeńskimi, bo gdzieś wyczytałam, że to jest największy odsetek zleceń w ogóle. Usługi detektywistyczne mojego syna stały się pewnego dnia rzeczywistością i okazało się szybko, że świetnie sobie radzi. Był pierwszą osobą, która się usamodzielniła.

Mówię o moich dzieciach, oczywiście. Mimo iż nie był najstarszy, zawsze dobrze mu szło w kwestiach kariery. Zgłaszano mu różne sprawy i dość sprawnie się nimi zajmował, więc szybko zyskał rozgłos.