Usługi IT dla firm

Prowadzę średniej wielkości firmę handlową, skupiająca się na obsłudze klientów z mojego województwa. Do tej pory rzadko korzystałam z usług informatyków, bo nie było takiej potrzeby. Podłączyć komputer to żaden problem, a w razie problemów ze stroną internetową mogłam liczyć na wsparcie znajomego pracującego w firmie hostingowej.

Profesjonalne usługi IT dla przedsiębiorstw

it dla firm szczecinJednak firma się rozwijała, przychodzili nowi pracownicy, a ja chciałam wprowadzać nowe rozwiązania, mające na celu usprawnienie pracy. Dlatego uznałam, że powinnam wyszukać agencji oferującej usługi IT dla firm szczecin. Popytałam wśród znajomych jakie firmy polecają a jakie nie i tak wybrałam jedno przedsiębiorstwo. Spotkałam się z tamtejszymi informatykami i omówiłam wszystko co chciałam. Wszyscy byli bardzo profesjonalni i wszystko mi wytłumaczyli. Chciałam stworzyć wewnętrzną sieć komputerów, tak by każdy pracownik miał dostęp do tych samych danych. Potem potrzebowałam kogoś kto zainstaluje i wdroży program sprzedażowo-magazynowo, czyli także przeszkoli pracowników. Chciałam również zadbać o bezpieczeństwo informatyczne w firmie, czyli o zainstalowanie programów antywirusowych, ustawieniu automatycznych kopii zapasowych danych i zabezpieczeniu komputerów przed atakami hakerskimi. Na szczęście firma do której się zgłosiłam bardzo sprawnie podeszła do tematu i wszystkim się zajęła. Już kolejnego dnia przyszedł do mojej firmy oddelegowany informatyk, mający zająć się oprogramowaniem, a następnie wdrażaniem pracowników w nowości systemowe.

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się wszystko załatwić w tak krótkim czasie. Teraz moi pracownicy mogą pracować jeszcze wydajniej, komputery są chronione przez wirusami i atakami, a sieć działa niezawodnie. Otrzymałam także wiele ciekawych rad informatycznych, które mogłam zastosować od razu.