Uzyskanie odszkodowania powypadkowego

 

Niedawno brałam udział w wypadku drogowym. Nie byłam bardzo poszkodowana, ale kilka dni spędziłam w szpitalu i czasowo stałam się niezdolna do pracy. Na szczęście miałam wykupione prywatne ubezpieczenie na życie, które obejmowało także wypadki komunikacyjne. Od razu po wyjściu ze szpitala udałam się do firmy ubezpieczeniowej, żeby załatwić formalności i uzyskać pieniądze.

Złożyłam wniosek o przyznanie odszkodowania

odszkodowanie za wypadek komunikacyjnyW ubezpieczalni od razu złożyłam wniosek o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Dołączyłam do niego wszelkie dokumenty jakie posiadałam ze szpitala i z zakładu pracy odnośnie wypadku. Okazało się, że nie mam jeszcze dokumentów z policji o tym, że nie byłam sprawcą wypadku. Na szczęście mogłam ten dokument dołączyć później. Kiedy już złożyłam wszystkie dokumenty i sprawa została rozpatrzona pozytywnie dla mnie, w firmie ubezpieczeniowej wyliczyli ile będzie wynosić moje odszkodowanie. Wysokość odszkodowania jest zależna od kwoty na jaką było się ubezpieczonym. Ja miałam wykupiony pełny pakiet ubezpieczenia, dzięki czemu uzyskana przeze mnie kwota była w pełni satysfakcjonująca. Firma miała 30 dni, aby przelać odszkodowanie na mój rachunek bankowy, ale cała sprawa została załatwiona dużo szybciej. Już po kilku dniach uzyskałam należyte mi świadczenie. Byłam bardzo zadowolona z tego, że cała sprawa została szybko i bez zbędnych formalności.

Dużym ułatwieniem było to, że złożenie wniosku o odszkodowanie mogło nastąpić drogą elektroniczną lub pocztową. Wystarczyło przesłać skany dokumentów lub wysłać je pocztą. Byłam bardzo zadowolona z szybkiej i sprawnej obsługi i z pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Dzięki uzyskaniu odszkodowania mogłam pokryć koszty rehabilitacji po wypadku. Warto było skorzystać z oferty tej firmy ubezpieczeniowej.

Informacje znajdziecie na: https://www.eloodszkodowania.pl/