Wózki platformowe ułatwieniem dla ciężkiej pracy

Pracując w hotelu z restauracją jako kelnerki często obsługujemy dużą ilość gości, szczególnie na dużych imprezach okolicznościowych takich jak wesele czy komunia święta. Nie jest to łatwa praca bo musimy się sporo przy tym nabiegać.

Wózki platformowe które ułatwią nam pracę

polecane wózki platformoweDzięki dobrej opinii o naszych hotelu jak i restauracji nocuje oraz spożywa posiłki u nas bardzo wielu gości. Jako kelnera do moich obowiązków należy obsługa klienta oraz sprzątanie stolika po zjedzonym przez niego posiłku. Często zdarza się, że jedni goście wychodzą a inni wchodzą. W naszej restauracji odbywa się również sporo zabaw. Szczególnie przy dużych imprezach mamy dużo pracy. Musimy na stolach poustawiać talerze, napoje czy dekoracje. Jest przy tym dużo chodzenia a także noszenia. Ułatwieniem dla nas są wózki platformowe, dzięki którym możemy za jednym razem przewieść więcej rzeczy niż jesteśmy w stanie wziąć w ręce. Ostatnio szefowa zakupiła wysokiej jakości polecane wózki platformowe. Różnorodność w zakresie ich wymiarów pozwala na dobranie odpowiedniego wózka do potrzeb. Dzięki niemu rozstawianie talerzy, czy dużej ilości sztućców jest łatwiejsze. Nie musimy już co chwilę biegać gdy czegoś nam brakuje. Wszystko mamy pod ręką. Praca nie jest już tak męcząca, a my nie tracimy czasu na bieganie w tą i z powrotem. Mamy więcej czasu, aby skupić się na szczegółach i wyglądzie sali. Nasi klienci są z tego bardzo zadowoleni przez co polecają nas swoim znajomym a my zyskujemy nowych gości.

Niby nic wielkiego, taki zwykły wózek, a dzięki niemu nasza praca jest łatwiejsza. Nie musimy już dźwigać dużej ilości talerzy czy sztućców. Mamy też więcej czasu na dopracowanie wyglądu sali do wymagań klienta. Warto jest więc zainwestować w zakup takich wózków platformowych.