rowery focus

Wygrywam w konkursie rower Focus

Mieliśmy zawody międzyszkolne i przygotowywaliśmy się do nich przez cały rok. Nasza szkoła jest jedną z lepszych i często zajmujemy pierwsze miejsce. Ja będę brała udział w indywidualnych zawodach, gdzie mogę wygrać naprawdę świetną nagrodę.

Rower Focus nagrodą w konkursie

rowery focusW zeszłym roku najlepsi zawodnicy dostali bezkonkurencyjne rowery firmy focus i chciałam także dostać taką nagrodę. Innym razem moje koleżanki wygrały rowery z hamulcami magura hs11 i wtedy doszłam do wniosku, że zrobię wszystko, by tym razem i dla mnie była taka nagroda. Od nauczyciela dowiedziałam informację, że w tym roku rozdawane będą rowery elektryczne co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do jeszcze cięższych ćwiczeń. Trenowałam cały rok każdego dnia. Zdobyłam naprawdę świetną kondycję i moje szanse na rower elektryczny stawały się coraz większe. Nie muszę zająć pierwszego miejsca, ponieważ nawet jak będę trzecia, to taki rower elektryczny wygram. Na tydzień przed zawodami zrobiłam sobie przerwę od treningów. Chciałam się zregenerować i nabrać więcej sił na zawody. Będę biegała i dlatego też zapisałam się na masaże, które pozwolą mi się jeszcze bardziej przygotować. W dniu zawodów było mnóstwo uczniów ze wszystkich szkół. Przygotowane stały rowery elektryczne dla zwycięzców co mnie jeszcze bardziej zmotywowało. Podeszłam sobie nawet bliżej, ażeby zobaczyć jak wygląda rower elektryczny, który zamierzam wygrać. Dzięki temu miałam jeszcze więcej sił i czułam się pewnie. Kiedy wystartowałam to nie byłam w pierwszej trójce, ale jak minęłam rowery elektryczne to dostałam napływu energii i wyszłam na pierwsze miejsce.

Do samego końca utrzymywałam tę pozycję i do mety przybiegłam jako pierwsza. Wygrałam rower elektryczny Focus i byłam szczęśliwa. Za rok także będę brała udział w bieganiu. Mam duże szanse wygrać.