Wyjątkowa, piękna bransoletka

Kiedy szukamy pomysłu na preznet na urodziny, imieniny, święta, czy z każdej innej okazji, szczególnie dla kobiety, warto pomyśleć o ładnej biżuterii. Moim zdaniem jest to prawie zawsze trafiony pomysł. No chyba, że dana kobieta,dziewczyna po prostu nie nosi biżuterii, nie lubi lub jest uczulona – co również się zdarza.

Szukam pięknej, srebrnej bransoletki na preznet

piękna bransoletka srebrnaJa sama bardzo lubię zawsze dostawać biżuterię, szczególnie oczywiście od mojego ukochanego. I nie powiem, dość często dostawałam biżuterie od ukochanego, większość naprawdę trafiona. Oczywiście zdarzało się, że wybrał dla mnie na przykład bransoletkę, która nie przypadła mi do gustu. Ale to były wyjątkowe sytuację. Większość prezentów od mojego partnera bardzo mi się podobała. Szczególnie, że czasami sama mu sugerowałam, co chciałbym dostać. Oczywiście nigdy nie zauważył, a ja zawsze udawałam zaskoczoną. Ostatnio na przykład bardzo spodobała mi się wyjątkowa piękna bransoletka srebrna. Musiałam więc jakoś zasugerować mu, że chciałbym dostać właśnie taki prezent na zbliżające się moje urodziny. Na początku przy nim oglądałam rożne bransoletki w sklepach online, później powiedziałam, że szukam pięknej, srebrnej bransoletki na preznet dla mojej koleżanki. Mówiłam, że bardzo takie srebrne bransoletki mi się podają. Na szczęście zwrócił na nie uwagę, nawet wi-dziadziałam, że stara się zapamiętać, który model mu pokazała oraz w jakim sklepie. Wiedziałam więc, że prawdopodobnie to będzie mój prezent urodzinowy.

Nie mogłam doczekać się więc już moich urodzin. Byłam bardzo ciekawa, czy faktycznie dostanę wypatrzoną przeze mnie srebrną, piękną bransoletkę. Na szczęście mój mąż połknął przynętę i kupił mi w prezencie wybraną, upatrzoną przeze mnie srebrną bransoletkę.