Wyjazd na sylwestra w polskie góry

Niedługo zbliża się sylwester. Z tej okazji chciałam gdzieś z mężem pojechać. Zawsze jak do tej pory spędzaliśmy go w domu lub u znajomych. Ale teraz chcemy pojechać gdzieś dalej. Podobno sylwester w górach jest niezapomniany. Tam co roku organizowane są w każdym hotelu imprezy noworoczne. Dlatego właśnie tam pojedziemy. Spędzimy sylwestra w jednym z takich hoteli, mają tam własne kluby.

Sylwester poza domem

Sylwester w polskich górachPoszperaliśmy trochę w ofertach hoteli. Udało nam się znaleźć taki, który jeszcze miał jeden pokój dwuosobowy wolny. To rzadkość, ponieważ zazwyczaj przed tak krótkim terminem zakończenia roku już nic się nie znajduje. Ale my mieliśmy szczęście jakaś para zrezygnowała. Dlatego udało nam się wynająć pokój. Pojechaliśmy w góry tak dzień przed sylwestrem, by móc się oswoić z otoczeniem i mieć czas na przygotowanie się, być dobrze wyspanym. Kreacje wieliśmy już z domu. I tak one są na ten jeden wieczór, więc nie było co wydawać nie wiadomo ile na sukienkę, czy garnitur. Prawdę mówiąc kupiliśmy tylko nowe dodatki, a stroje wzięliśmy zeszłoroczne. Tam w górach to nikt przecież nas nie widział w nich. Widzieliśmy sale, w której ma odbyć się sylwester. Potem na pewno impreza się przeniesie pod gołe niebo, tuż przed północą, by podziwiać fajerwerki. W górach na pewno one lepiej wyglądają niż w mieście. Szykuje się świetny widok. Sylwester w polskich górach to dobry pomysł. Wiele razy słyszeliśmy od znajomych, że to dobre miejsce na taką imprez. Tam wszystko inaczej wygląda niż wmieście. Impreza trwa do białego rana i ani na trochę nie zwalnia tempa. Takiej imprezy my oczekujemy. Potem jeszcze przedłużymy sobie pobyt o dwa dni. Zwiedzimy okolicę, odpoczniemy i wyruszymy w drogę powrotną do domu. Ciekawe jak nasi znajomi spędzą tego sylwestra.

W tym roku zdecydowaliśmy się wybrać na sylwestra w góry. Wiele osób, które znamy i były tam na bardzo polecają taki wyjazd. W końcu się zdecydowaliśmy. Uważamy, że warto takiego sylwestra przeżyć w górach. tam panuje całkiem inny klimat i taka impreza różni się od tych w mieście.