Wykorzystanie odbitek fotograficznych

Wielu fotografów w celu przyciągnięcia klientów dodaje do zdjęć darmowe odbitki. Nie jest to drogi gratis, lecz często satysfakcjonujący osobę, którą interesują fotografie. Można je wykorzystać na wiele sposobów, oczywiście jeśli ma się na to pomysł. Często ludzie nie zdają sobie sprawy jakie rzeczy można z nich stworzyć. 

Jak wykorzystać odbitki zdjęć? 

Odbitki fotograficzneWidziałem już wiele ciekawych rozwiązań. Odbitki fotograficzne mogą być naprawdę umieszczane w takich miejscach, że sprawiają niesamowite wrażenie. Najciekawszym pomysłem, który bardzo mi się podobał, było umieszczenie ich do plastikowej antyramy, o kształcie prostokąta. Następnie antyramy zostały przykręcone do schodów, tak, że osoba stojąca przed nimi mogła podziwiać rodzinne fotografie. Innym pomysłem na odbitki fotograficzne było wsunięcie ich pod spód stolika o szklanym blacie. Trzeba jednak umieścić pod nim podkładkę, aby fotografie mogły swobodnie leżeć. Często można się z tym spotkać w klimatycznych kawiarniach i restauracjach np. nawiązujących do czasów PRL. Jednym z najbardziej awangardowych pomysłów, o jakim słyszałem, było umieszczenie zdjęć na podłodze oraz suficie. Jest to spektakularne zastosowanie fotografii, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Chodzi tutaj o zakup specjalnie hartowanego szkła, które wytrzyma nacisk człowieka i mebli (w przypadku podłogi) oraz mocnego, cienkiego szkła na sufit. 

Nie tylko na fotografie, czy odbitki można znaleźć ciekawy patent. Od Twojej kreatywności zależy jak będzie wyglądać otoczenie wokół Ciebie. Przykłady, które opisałem łatwo znaleźć w wyszukiwarce internetowej, dlatego masz okazję dokładnie przyjrzeć się zastosowaniom. Polecam odbieranie odbitek od fotografów, ponieważ może to urozmaicić Twój dom, pokój, lokal.