Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Nigdy nie miałam czasu aby jechać do stolicy. Zawsze jakoś wypadało coś innego, a ja tak bardzo chciałam zobaczyć piękną Warszawę. W końcu udało mi się znaleźć wolny weekend i postanowiłam wybrać się tam pociągiem. Zarezerwowałam pokój w hotelu na dwie noce i żałowałam, że będę tak krótko, ale jak najwięcej musiałam z tego wyjazdu wyciągnać.

Wypożyczam auto podczas wyjazdu do Warszawy

wypożyczalnia samochodów osobowych warszawaNie mogłam jechać autem, bo to w końcu kawał drogi i bezpieczniej zawsze jechać pociągiem. Jednak, gdy dotarłam na miejsce i zobaczyłam, jaka Warszawa jest duża, to stwierziłam, że nei zdążę wszystkiego objechać autobusem w ciągu tych dwóch dni. Dlatego z pomocą przyszła mi wypożyczalnia samochodów osobowych warszawa, do której znalazłam numer w wyszukiwarce. Pani, która mnie obsługiwała, pytała, jaki samochód chciałabym wypożyczyć. Mówiła, że ich najstarsze samochody mają dwa lata, więc są jeszcze bardzo młode i sprawne. Cały czas sprawdzane, z ważnymi przeglądami technicznymi. Nie zależało mi na jakimś super modelu, ważne było, aby nie palił zbyt dużo i był ekonomiczny. Pojechałam autobusem do wypożyczalni i zobaczyłam auto, które dla mnie przygotowali. Było bardzo ładne, całe aż się świeciło. Ciekawe, jak będę się nim sprawować na warszawskich drogach. Miałam nadzieję, że pójdzie lekko. Na szczęście tak było i wyjechałam z wypożyczalni zadowolona z pełnym bagiem benzyny, który później musiałam napełnić do tego stanu, w jakim był, tak jak mówiła umowa.

Jeździło mi się bardzo dobrze przez te dwa dni, chociaż w godzinach popołudniowych były lekkie korki. Autobusami już w ogóle bym nie zdążyła nic zobaczyć i na pewno by się opóźniały. Byłam zadowolona, że wpadłam na taki pomysł, bo w końcu mogłam zobaczyć Warszawę i pojechać wszędzie tam, gdzie chciałam.