Wypożyczenie na jeden dzień ładowarki teleskopowej

Wpadło mi dobrze płatne zlecenie od klienta, którego przysłał do mnie znajomy. Robota nie była duża i miała zająć jeden dzień. Akurat dysponowałem wolnym czasem, to się zgodziłem. Zawsze parę groszy do przodu a ja nigdy nie rezygnowałem z możliwości zarobienia jakichś pieniędzy.

Ładowarka teleskopowa z pobliskiej wypożyczalni 

wypożyczalnia ładowarek teleskopowychPojechałem do klienta, by dokładnie sprawdzić co było do zrobienia. Klient od razu zaznaczył, że wszystkie koszty pokrywa a ja mam zlecenie wykonać profesjonalnie. Wiedziałem już, że bez teleskopowej ładowarki się nie obejdzie a ja sam taką nie dysponowałem. Poinformowałem klienta, że muszę ją wypożyczyć a on oczywiście zgodził nie pokrycie wszystkich kosztów z tym związanych. Niedaleko akurat była wypożyczalnia ładowarek teleskopowych i tam postanowiłem się udać. Do dyspozycji była jedna wolna ładowarka, którą od razu wypożyczyłem, bo dzięki temu mogłem od razu zabrać się do pracy. Do podpisania miałem sporo dokumentów, ale to było oczywiste, bo przecież wypożyczalnia musiała się zabezpieczyć na wypadek jakiegoś umyślnego uszkodzenia ładowarki. Zapłaciłem kaucję, która była zwrotna, ale wymagana. Kiedy już wszystko miałem załatwione, to zabrałem ładowarkę teleskopową i mogłem zabrać się do pracy. Ładowarki nie potrzebowałem tylko do transportu, ale też przydała się jako dźwig. Klient był pod wrażeniem jak sprawnie pracowałem a obsługę ładowarki teleskopowej miałem opanowaną do perfekcji. Dostałem za to zlecenie całkiem niezłe wynagrodzenie.

Ładowarkę oddałem tego samego dnia w nienaruszonym stanie. Kaucję odzyskałem i opłaciłem koszt wypożyczenia. Było to bardzo opłacalne i uznałem, że zawsze będę zgłaszał się do tej wypożyczalni, ponieważ zdecydowanie się to opłaca. Wszystko załatwiłem sprawnie.