Sesja noworodkowa

Zachwycająca sesja noworodkowa

Zawsze chwalę się tym, kogo znam. Sprawia mi to przyjemność, że mogę zachwalać moich zdolnych kolegów i koleżanki. Nie płacą mi oczywiście za to. Ja to robię po prostu z własnej woli, bo wiem, że zasługują na słowa uznania.

Profesjonalna sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa

Jestem na przykład pod wrażeniem, jaka sesja noworodkowa Łódź wyszła ostatnio spod rąk znajomego fotografa. Wiedziałam, że jest utalentowany, ale nie myślałam, że aż tak. Wciąż mnie zaskakują ci moi znajomi. W Łodzi jest naprawdę wielu zdolnych ludzi. Jestem szczęśliwa, że tak się wszyscy rozwijają i starają zdobywać nowe kwalifikacje w tym co robią. Na pewno ten znajomy Krzysztof robi duże postępy. Kiedyś zdjęcia chrzest mogły być jedynie jego marzeniem, a teraz wykonuje sesje noworodkom, uwiecznia chrzty i śluby. Robi plenery nowożeńcom. Jego praca staje się coraz bardziej ciekawsza. W sumie wcześniej nie byłam nigdy pod wrażeniem sesji przez niego tworzonych, ale niedawno się to zmieniło, ponieważ właśnie nabrał chyba pewności siebie, jego warsztat się poprawił i postanowił robić sesje bardziej kreatywne, które po prostu urzekają. Nikt się nie rodzi geniuszem. Można jednak wiele osiągnąć ciężką pracą i myślę, iż Krzysiek jest doskonałym tego przykładem. Jeszcze wiele mu brakuje do perfekcji, ale już może liczyć na wiele poważnych zleceń.

Klienci już wiedzą, że za odpowiednią kwotę, zrobi im naprawdę świetną sesję czy reportaż. Muszą jednak liczyć się z tym, że koszty będą dość duże, bo skończył się okres wykonywania swojej pracy za pół darmo. Całe szczęście, że on już tak nie robi.