Zamówienie stu kompletów pościeli hotelowej

Pracę w hotelu dostałem dlatego, że się nadawałem. Nikt mi nie pomagał i nie wykorzystałem żadnych znajomości. Dumny byłem ze swojego osiągnięcia zwłaszcza, że radziłem sobie wyjątkowo dobrze i właśnie dzięki temu udało mi się szybko awansować na wyższe stanowisko. 

Dobrej jakości pościel bezpośrednio od producenta 

pościel hotelowa - producentByłem odpowiedzialny za realizację zamówień. W hotelu nie mogło niczego brakować. Średnio raz w roku zamawiałem do hotelu nową pościel, ponieważ taki był wymóg szefa. Za każdym razem korzystałem z innej oferty, bo pod uwagę brałem przede wszystkim cenę. W tym roku musiałem zamówić sto kompletów białej pościeli hotelowej i wpadłem na pomysł, żeby zamówienie złożyć bezpośrednio u producenta. Liczyłem, że dzięki temu koszt zakupu takiej ilości pościeli hotelowej będzie jednak niższy. Interesowała mnie tylko biała pościel hotelowa – producent, którego znalazłem miał dość rozbudowaną ofertę, jednak pościel w interesującym mnie kolorze była najtańsza, co mnie cieszyło. Nawiązałem kontakt z tym człowiekiem i dopytałem o ofertę. Producent przedstawił mi cenę, która zdecydowanie mi odpowiadała i dlatego złożyłem zamówienie na sto kompletów białej pościeli hotelowej. Realizacja nastąpiła wyjątkowo szybko, ponieważ pościel dotarła w tym samym tygodniu. Nowe komplety od razu umieściłem w magazynie a pracownicy sukcesywnie dokonywali wymian w pokojach hotelowych. Cena pościeli u tego producenta była tak niska, że postanowiłem już na stałe z nim współpracować. 

Dobrze wypełniałem wszystkie swoje obowiązki i dzięki temu otrzymywałem co miesiąc dość wysoką premię. Na pensję nigdy nie narzekałem, bo zarabiałem świetnie i mogłem sporą część pieniędzy sobie odłożyć. Planuję kupno własnego mieszkania i pieniądze są mi potrzebne.