Zastosowanie butli z helem

Niezbędny produkt dla firm zajmujących się dekoracją imprez okolicznościowych, w tym: urodzin, jubileuszów, wesel, rocznic i wieczorów panieńskich/kawalerskich. Ekonomiczna i o wysokiej jakości butla zapewni, że balony uniosą się nad ziemią na wiele godzin…

Hel do balonów

butla z helemHel jest znanym pierwiastkiem chemicznym, występującym we wszechświecie, lecz na naszej planecie uchodzi za unikatowy, a jego właściwości i zastosowanie zna prawie każdy uczeń szkoły podstawowej. Jest on powszechnie wykorzystywany w wielu dziedzinach, ale dzięki jego właściwości jaką jest niepalność – często znajduje zastosowanie jako wypełnienie balonów i sterowców. Butla z helem stanowi doskonały jego zapas, który może służyć na przyjęciach urodzinowych, gdzie dmuchane są ozdobne balony na różne okoliczności. Można ją nabyć w wielu rozmiarach lub w zestawach z balonami gotowymi do przygotowania na imprezę. Aby produkt był bezpieczny w przechowywaniu i użyciu, producenci zabezpieczają go specjalnymi zaciskami i dbają o to, by posiadał odpowiednie atesty i certyfikaty. Również w Polsce produkowane są butle tego typu. Przedmiot ten doskonale nadaje się na kinderbale, urodziny, wesela, imprezy integracyjne w firmie. Butle występują na rynku w wielu wariantach kolorystycznych. Szacowany czas unoszenia się balonów po nadmuchaniu helem zwykle wynosi 4-8 godzin (lateks) i do 4 dni (folia). Istnieje możliwość wydłużenia działania helu w balonach: do zakupu butli producenci często dołączają specjalistyczny płyn/zol, którego aplikacja uszczelnia dmuchany przedmiot – zatrzymuje on swoją trwałość w nienaruszonym stanie nawet do 3 tygodni.

Zanim zdecydujemy się na zakup butli do dmuchania balonów w warunkach domowych lub imprezowych, warto jest sprawdzić, czy produkt posiada odpowiednie certyfikaty jakości i czy pojemność wystarczy na ilość balonów, którą planujemy ozdobić salę przyjęcia. Przy użyciu takich butli napompujemy balony wykonane zarówno z lateksu jak i folii. Butle z helem zyskują na rynku coraz większą popularność.