Zatrudniłam solidną firmę sprzątającą

Razem z mężem założyliśmy własną działalność gospodarczą. Praca zabierała nam prawie cały dzień. Nawet w weekendy zajmowaliśmy się pracą. Nie mieliśmy w związku z tym czasu na podstawowe obowiązki domowe. Postanowiliśmy zatrudnić firmę sprzątającą, bo inaczej nasze mieszkanie szybko zarosłoby brudem. Osobiście nie miałam czasu nawet na to, aby raz w miesiącu zetrzeć podłogę.

Poszukiwania solidnej firmy sprzątającej

firma sprzątającaZależało nam na tym, aby znaleźć naprawdę solidną i rekomendowaną firmę sprzątającą. W naszej okolicy takich firm było naprawdę sporo, dlatego przed podjęciem decyzji postanowiliśmy się zapytać kilku naszych znajomych, czy polecają którąś konkretną. Okazało się, że nasi znajomi którzy sami korzystają z tego typu firm polecają szczególnie jedną z nich. Była to doświadczona, obecna od wielu lat na naszym lokalnym rynku firma sprzątająca. Posiadała ona wiele pozytywnych rekomendacji od klientów. Oferowała ona zarówno jednorazowe sprzątanie, jak i długoterminową współpracę. Ich dużym atutem było to, że w cenie za sprzątanie były już wliczone środki czystości. Firma posiadała także profesjonalny i wysokojakościowy sprzęt czyszczący. Postanowiliśmy skorzystać z jej oferty. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany nam przez przyjaciół numer telefonu. Przedstawiciel handlowy zaoferował mi pierwsze sprzątanie w niskiej, atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Skorzystałam z tej propozycji i już następnego dnia w moim mieszkaniu stawiła się ekipa sprzątająca. Byłam bardzo zadowolona z ich pracy. Pracowali solidnie i szybko. Mieszkanie wysprzątali naprawdę porządnie. Od razu postanowiłam nawiązać długoterminową współpracę z tą firmą. To była bardzo dobra decyzja. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taką solidną firmę sprzątającą.