Zawsze marzyłem o pracy prawnika

W naszej rodzinie zawsze kładło się duży nacisk na edukację. Rodzice chcieli, żebyśmy byli dobrze wykształceni i posyłali nas do najlepszych szkół w mieście. Ojciec chciał, żebym został prawnikiem co również mi zdecydowanie odpowiadało. Zacząłem dążyć do celu.

Obecnie jestem jednym z najlepszych prawników

prawnik pruszcz gdańskiTak na dobrą sprawę to od zawsze marzyłem o tym, żeby zostać prawnikiem. W dzieciństwie oglądałem mnóstwo filmów, gdzie byli prawnicy i postanowiłem sobie, że też taki będę. Skończyłem odpowiednią szkołę i uzyskałem najlepsze wyniki. Profesor powiedział, że w przyszłości będzie ze mnie doskonały prawnik pruszcz gdański a ja mu odparłem, że do tego dążę. Pracowałem bardzo ciężko na swój sukces a droga nie była łatwa. Dzięki determinacji udało mi się osiągnąć cel. Obecnie jest ze mnie jeden z najlepszych prawników w mieście i mogę poszczycić się tym,  że do wszystkiego doszedłem samodzielnie. Rodzice są ze mnie bardzo dumni i wszystkim się chwalą, że ich syn to znany prawnik pruszcz gdański, który prowadzi własną kancelarię. Klientów zdobyłem sobie sam. Wiedziałem, że muszę zbudować zaufanie, na które trzeba sobie zapracować. Wszystko udało się osiągnąć. Ojciec zapytał mnie, czy dałbym pracę jego kolegi synowi. Skończył on prawo ale potrzebuje doświadczenia i chciałby je uzyskać os osoby takiej jak ja. Zgodziłem się chętnie, ponieważ przyda mi się pomoc. Pracy mam bardzo dużo i często zostaję w kancelarii po godzinach. Z pomocą wszystko będzie o wiele łatwiejsze teraz. Przyjąłem tego chłopaka.

Sylwester sprawdza się świetnie i postanowiłem zatrudnić go na stałe. Jest już na tyle samodzielny, że mogę powierzyć mu różne sprawy. Nawet ma swoich klientów, których reprezentuje i wiem, że są z niego na prawdę bardzo zadowoleni.