kasy fiskalne

Zepsute kasy fisklane

Miałam ostatnio problem ze sprzętem. Okazało się, że coś jest nie tak i nie mogę z niego korzystać. Był to problem, ponieważ nie mogłam wydrukować paragonów. W sklepie jest to problem. Musiałam szybko zadbać o to, aby mieć nowy sprzęt.

Kasy fiskalne dawniej były inne

kasy fiskalnePotrzebna była mi drukarka fiskalna na już. W Szczecinie to nie problem, aby szybko się tym zająć, ale jednak w każdym przypadku potrzeba czasu. Wiadomo było, że drukarki fiskalne nie mogą być naprawione od ręki. Musiałam więc radzić sobie jakoś inaczej. Wyjęłam starą kasę fiskalną, która na szczęście była jeszcze obecna w moim sklepie. Dawniej ona wystarczała i niepotrzebne były żadne drukarki fiskalne. Teraz jednak technika poszła naprzód i te funkcje się rozdzieliły. Obecnie kasa fiskalna może funkcjonować osobno, a można też mieć po prostu drukarkę fiskalną, która działa wraz z odpowiednim systemem sprzedażowym na komputerze. Teraz można decydować, co się lepiej sprawdzi w czyjejś firmie. Ważne, aby nie podejmować wyboru pochopnie. Cieszę się, że miałam tę kasę. Dawniej kasy fiskalne wyglądały zupełnie inaczej i nie były aż tak funkcjonalne. Mimo wszystko jednak jak to mówią lepszy rydz niż nic. Udało mi się przeprowadzić transakcje, przypomniawszy sobie, jak działa ten sprzęt. Poza tym na szczęście bardzo szybko okazało się, że ta zepsuta drukarka fiskalna mogła być szybko naprawiona, bo była to tylko naprawdę drobna awaria.

Cieszę się, że firma ze Szczecina, zajmująca się serwisem takich urządzeń sprawdziła się doskonale. Gdyby nie oni, nie wiem co bym zrobiła. Na chwilę moja kasa fiskalna posłużyła bez zarzutu, ale nie chciałabym jej już dłużej użytkować.